Elindor Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elindor Magic School

Училище за магия Елиндор
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Общата стая

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елена Лъвгууд
Директор,Преподавател по История на магията
Елена Лъвгууд



Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Общата стая   Общата стая I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 12:42 am

Общата стая 3d___living_room_by_rmpj
Върнете се в началото Go down
https://elindor-magic-school.bulgarianforum.net
Фелисити Джеймс
Първокурсник
Фелисити Джеймс



Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 12:18 pm

Фелисити тъкмо пристигна в Елиндор и мястото й се стори доста добро. Хареса й, а на нея рядко й харесваше нещо. Отиде да остави багажът си само, че не знаеше къде се намира. Разхождаше се по коридорите и накрая видя план на училището. Намери общата стая първо и си остави нещата там. Фелс седна на едно канапе и се загледа в една точка. След около 5 мин. мислите й бяха прекъснати от някакъв шум. Някой се приближаваше, стъпките му се чуваха, някой който носеше токчета, поне такъв бе звукът. Не след дълго в стаята влезна едно момиче и...
Върнете се в началото Go down
Елена Лъвгууд
Директор,Преподавател по История на магията
Елена Лъвгууд



Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 12:23 pm

Елена въпвеше забързано по дългия коридор.Много високите й тънки токчета тропаха силно по мраморния под,който много се пързаляше.Беше облечена с черни впити панталони,бяла риза и черен корсет,върху ризата.Косата й беше изправена и волно пусната,като се вееше леко,заради резките й и бързи движения.Когато стигна до общата стая,бутна вратата,влезе и се огледа.Засече нещо,което попринцип не беше тук-багаж,а след това и едно младо момиче,навярно ученичка.Пристъпи към нея,вече по-спокойно и я погледна.
-Здравейте!-поздрави с леден тон,какъвто трябваше,защото все пак беше директорка.Момичето се обърна и когато видя лицето й-Фелисити?!-каза Елена изумено и учудено.Не можеше да повярва,че братовчедка й бе тук.Сигурно беше дошла,за да учи в училището,но тя мислеше,че родителите на Фелисити не желаят да учи магии,или поне така беше преди.
Върнете се в началото Go down
https://elindor-magic-school.bulgarianforum.net
Фелисити Джеймс
Първокурсник
Фелисити Джеймс



Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 12:30 pm

- Здравейте! - поздрави ме с леден тон момичето което влезе след мен в стаята. - Фелисити? - каза очудено тя.
- Елена? - казах по - очудено и от самата нея.
- Какво правиш тук? - казахме двете едновременно. Беше ми странно да видя братовчедка си тук, а съм на 100% сигурна, че й на нея й е толкова странно колкото на мен.
- Баща ми ме изпрати да уча тук. Странно нали, а допреди известно време не ми даваше да изучавам магия, но след като ти тръгна нещата се промениха, тай започна да ме обучава. - признах на Елена - Ами ти... какво правиш тук? - попитах я с равен тон.
Върнете се в началото Go down
Елена Лъвгууд
Директор,Преподавател по История на магията
Елена Лъвгууд



Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 12:39 pm

-Ами..не съм много сигурна как точно стана,но..аз съм директорката на това тук.-засмя се Елена и седна на канапето добратовчедка си.Наистина се радваше,че тя ще е тук,пък и за това,че родителите й най-накрая си бяха отворили очите и пратиха да учи магии.Беше смешно как дете на чистокръвни нямаше и понятие от магии.
-Ще учиш тук,а..има известна корупция в това,нали..-каза замислено,но както винаги се шегуваше.Понякога шегите й оставаха неразбрани,но такава си беше по природа.Тези,които я познаваха бяха свикнали вече и разбираха много добре какво иска да каже с всяка една дума,която излизаше опт устата й.
Върнете се в началото Go down
https://elindor-magic-school.bulgarianforum.net
Фелисити Джеймс
Първокурсник
Фелисити Джеймс



Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая I_icon_minitimeСря Дек 15, 2010 11:38 am

Щеше да е забавно аз и братовчедка ми да сме в едно училище, макар тя да беше директорката.
- Щеше да е по - суперско ако беше...ами не знам,може би ученичка, а не директорка. - леко се смръщих, но също така се радвах за нея. Макар да беше директорката щеше да ми е забавно, щяхме пак да правим онези диви неща които и преди...или може би не!
Погледнах часовникът си и видях, че е станало доста късно за това решх да тръгвам.
- Братовчедке, аз ще тръгвам...да си оставя багажа и да се оправя. - казах след което взех куфарите и отидох към стаята си...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elindor Magic School :: Училище Елиндор :: Спалното помещение-
Идете на: